Timmer- en schrijnwerkhout is onmiskenbaar in elk bouw- en renovatieproject. Het is makkelijk werkbaar, stevig en duurzaam. Zowel voor constructie als afwerking een waardevol product voor doe-het-zelver en vakman.
Als je plannen begint te maken voor grote of kleine bouw- of renovatieprojecten spoken allerlei vragen door je hoofd. Welk hout is geschikt voor welke taak, hoe wordt deze geplaatst en wat zijn de eigenschappen? Ook als vakman krijg je deze vragen van je klanten.
Vraag advies aan ons deskundig team, ze helpen je gegarandeerd en vrijblijvend vooruit met de keuze voor het beste timmer- en schrijnwerkhout. Wij helpen je ook graag via onze zaag -en schaafservice.
Oregon wordt meest gebruikt voor dakconstructies, maar kan ook dienen voor andere toepassingen. Wij hebben Canadese oregon altijd op stock en kunnen dit verzagen en schaven naar uw wens.
Standaard maten zijn 7×15,5 – 7×18 en 8×23.
De standaardlengtes zijn: 2,45 – 3,05 – 3,65 – 4,25 – 4,90 – 5,50 – 6,10 – 6,70 – 7,30m (ook langer mogelijk).
I-Joistbalken bestaan uit hoogkwalitatief gelamineerd fineerhout voor de flenzen, verlijmd op een structurele OSB.
De I-profielen zijn tot 50% lichter dan massief houten balken, maar creëren toch een hoog draagvermogen waarbij grote spanwijdtes overbrugd kunnen worden
I-joist zijn ideaal voor het bouwen van platform, maar kunnen zowel voor wand, dak en vloer gebruikt worden. De meest courante maten hebben we voor u op stock!
LVL is de afkorting van Laminated Veneer Lumber. Een LVL-balk is opgebouwd uit meerdere lagen van grenen- en vurenfineren, onderling verlijmd met organische watervaste bindmiddelen.
Bij LVL R loopt de vezel van alle fineerlagen in dezelfde lengterichting (gelamelleerd). Daardoor biedt LVL R uitmuntende mogelijkheden in constructies die een grote spanwijdte vereisen met een zo klein mogelijke doorbuiging zoals balken, gordingen, lintelen en roosteringen.
Het hout laten zagen of schaven? Geen probleem, uw bestelling wordt met zorg klaargemaakt in ons atelier.
Zowel balkendragers als houtverbindingen voor zware en lichte constructies zijn bij ons te verkrijgen.
Bij ons vind je verschillende lengtes en modellen op stock. Zowel in massief (den, meranti, eik) als wit voorgelakt.
Ook draaiklare schilderdeuren en kassementen hebben wij op voorraad. Neem een kijkje bij interieur voor ons aanbod afgewerkte deuren.